Ślubowanie klas I

10 października 2024 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów klas I.

W niezwykle podniosłej atmosferze, uczniowie klas pierwszych ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania Pani Dyrektor dokonała symbolicznego pasowania na ucznia, dotykając ołówkiem, niczym czarodziejską różdżką, ramion dzieci. Od tej chwili stali się oni nowymi członkami naszej wielkiej szkolnej społeczności!

Drodzy Pierwszoklasiści!

Życzymy Wam, by każdy dzień w naszej szkole był źródłem radości, wspaniałych przygód z nauką, aby nasza placówka była dla Was miejscem, gdzie będziecie chętnie przebywać, znajdziecie nowe przyjaźnie i rozwiniecie swoje zdolności i zainteresowania.

.